Реєстрація Доступ без реєстрації
 
Тема уроку Робочий зошит
Калініченко О.В. Образотворче мистецтво: підруч. для 5 кл. загальноосвіт. навч. закл. / О.В. Калініченко, Л.М. Масол. - Харків: СИЦИЯ, 2013. - 224 с.: іл. Робочий зошит (0)
--- Приголомшливі фантастичні картини аквареллю (відео) Робочий зошит (0)
Розділ 1. Асоціативно-образна мова (перелік тем) Робочий зошит (0)
1. Сприйняття мистецтва. Види образотворчого мистецтва. Зображення на площині. Виражальні можливості ліній при відтворенні емоційного стану людини. Творча робота за уявою «Неіснуюча тварина» Робочий зошит (0)
2. Зображення на площині. Відтворення образів та настрою навколишнього світу у творчій роботі за уявою «Лагідна та зла рослини» Робочий зошит (0)
2.(2 варіант) Зображення на площині. Відтворення образів та настроїв навколишнього світу у творчій роботі за уявою «Лагідна та зла рослина» Робочий зошит (0)
3. Зображення на площині. Відтворення настрою за допомогою використання групи ахроматичних кольорів. Тональна співзвучність живопису та музики. Створення декоративної силуетної композиції в техніці виконання «Гризайль» Робочий зошит (0)
4.1. Відтворення настрою за допомогою використання локальних кольорів та простих геометричних форм в аплікаційній композиції «Настрій» Робочий зошит (0)
4.2. Колірне коло. Поділ кольорів на групи. Виражальні можливості кольорів. Локальні кольори Робочий зошит (0)
4.3. Композиційний центр. Виражальні можливості ліній Робочий зошит (0)
4.4. Створення абстрактної композиції «Настрій» Робочий зошит (0)
5. Сприйняття мистецтва. Пейзажний жанр. Зображення на площині. Відтворення настрою за допомогою використання різних художніх технік. Створення композиції в техніці монотипії: «Осінній ліс» Робочий зошит (0)
6. Зображення на площині. Відтворення стану природи за допомогою кольорових сполучень та використання різних технік роботи акварельними фарбами в роботі «Ранок», «День», «Вечір», «Ніч» - на вибір Робочий зошит (0)
7. Символізм. Музика в живопису. Ознайомлення з творчістю М. Чюрльоніса. Створення композиції «Музичні фантазії» Робочий зошит (0)
8. Узагальнення вивченого мaтepiaлy з теми «Асоціативно-образна мова» Робочий зошит (0)
9. Спілкування з природою. Симетричність форми та контрастна виразність забарвлення у світі комах. Зображення на площині. Виконання композиційно-врівноваженої за формою та кольором роботи за уявою «Фантастичний метелик» Робочий зошит (0)
10. Сприйняття мистецтва. Ознайомлення з різноманітними формами декоративно-прикладного мистецтва, розповсюдженого в Україні та визначення його основних виражальних засобів та техніки виконання. Прикладна діяльність. Витинанки „Український вазон" Робочий зошит (0)
11. Прикладна діяльність. Створення образів природних форм в стилі техніки петриківського розпису Робочий зошит (0)
12. Створення декоративної композиції «Дерево життя» в техніці петриківського розпису Робочий зошит (0)
12 (2 варіант). Ужиткова діяльність. Створення декоративної композиції "Світ моєї фантазії " в техніці петриківського розпису Робочий зошит (0)
13-14. Сприйняття мистецтва. Відтворення символічності форми та кольору під час компонування підсумкової творчої роботи за мотивами народного декорування “Тварини в обрамленні рослин” Робочий зошит (0)
13. Відтворення настрою та створення виразних образів тваринного та рослинного світу за допомогою техніки петриківського розпису, декорування на прикладах робіт народного майстра Марії Приймаченко Робочий зошит (1)
16. Створення творчої фантазійної роботи за уявою «Дарунок від Святого Миколая» з використанням вивчених художніх технік Робочий зошит (0)
17.1. Відтворення будови простих та складних природних форм та їх пропорційної будови під час виконання зображень листя дерев (груша, тополя, каштан, береза та клин тощо) Робочий зошит (0)
17.2. Відтворення будови простих та складних природних форм та їх пропорційної будови під час виконання зображень листя дерев (продовження) Робочий зошит (0)
18. Сприйняття мистецтва. Анімалістичний жанр. Зображення на площині. Створення силуетної композиції «Пташка на гілці» Робочий зошит (0)
19. Зображення на площині. Побудова тематичної композиції за умовою ,,Рибки південних морів” Робочий зошит (0)
20. Зображення на площині. Виражальні можливості кольору. Завершення в кольорі тематичної композиції за уявою “Рибки південних морів” Робочий зошит (0)
21. Зображення на площині. Оволодіння технікою гратографії. Природні форми у статиці в учбово-практичній роботі за уявою "Зимовий ліс" у техніці гратографії Робочий зошит (0)
22. Зображення на площині. Виявлення текстури, фактури та пластики природних форм та предметів. Візерунок на природних формах. Ілюстративна робота за мотивами творчості Р.Кіплінга «Удав Каа серед гілля дерев» Робочий зошит (0)
23. Зображення на площині. Підсумкова ілюстративна робота за мотивами української народної казки «Лисичка – сестричка і Вовк – панібрат» Робочий зошит (0)
23. Зображення на площині. Сприйняття форм та кольорових співвідношень у природі. Відтворення колірних співвідношень, фактури та текстури в природних формах у роботі за уявою «Птахи тропічних лісів» Робочий зошит (0)
24. Зображення на площині. Підсумкова творча робота. Ілюстрування української народної казки "Лисичка – сестричка та Вовчик - панібрат" Робочий зошит (0)
25. Зображення на площині. Завершення в кольорі підсумкової ілюстративної роботи до української народної казки “Лисичка-сестричка та Вовчик-панібрат” Робочий зошит (0)
27. Прикладна діяльність. Створення ескізу Великодньої писанки Робочий зошит (0)
29. Зображення на площині. Створення тематичної композиції «Ельфи в країні квітів» за казкою Г.– Х. Андерсена «Дюймовочка» Робочий зошит (0)
30. Прикладна діяльність. Паперопластика. Відтворення основних закономірностей пропорційної будови людини та особливостей її рухів під час створення рухомої моделі «Буратіно» Робочий зошит (0)
31. Зображення в об'ємі. Ліплення. Композиційна організація об'ємної форми. Відтворення характеру, пластики та об'ємності казкової тварини «Змій - дракон» Робочий зошит (0)
32.Прикладна діяльність. Використання декоративних елементів традиційного арабського орнаментування під час створення ілюстративної роботи за мотивами казок Близького Сходу Робочий зошит (0)
33. Зображення на площині з елементами прикладної діяльності. Створення ілюстрації до однієї з казок про Синдбада - мореплавця у декоративному обрамленні традиційного арабського орнаменту (композиційне рішення) Робочий зошит (0)
34. Зображення на площині. Завершення у кольорі ілюстрації до однієї з казок про Синдбада - мореплавця у декоративному обрамленні традиційного арабського орнаменту Робочий зошит (1)
35. Сприйняття мистецтва. Узагальнення вивченого з теми «Художній образ». Підсумкове заняття «Клуб мистецтв» Робочий зошит (0)

В системі: гості(1), користувачі
© ЛІКТ 2008-2018
▲ Вгору