Отримання знань

дистанційна підтримка освіти школярів


Тут ви можете виконати завдання чи задати питання по змiсту цього уроку.

Тестовий користувач (test) 2021-02-17 00:18:11
Тестовий користувач (test) 2021-02-17 00:18:30
FFF
Тестовий користувач (test) 2021-01-11 10:42:29
На людину впливає не тільки мистецтво, але й естетичні сторони дійсності: праця, суспільні відносини, навколишнє соціальне середовище, поведінка, побут, природа. Через красу дійсності і мистецтва він пізнає і зміцнює у власній свідомості суспільні ідеали, облагороджує себе, свої взаємини з людьми.
Тестовий користувач (test) 2021-01-11 10:44:35
Значення корегуючої гімнастики для формування постави (для вчителів)

Основи здоров'я дитини закладаються ще в дош­кільному віці. Гармонійний розвиток дитини є одним з голов­них завдань у вихованні здорового покоління нашої держави. Сучасна система фізкультурно-­ оздоровчих заходів сприяє зміц­ненню здоров'я дошкільників, формує рухові уміння та навички. Незважаючи на те, що пос­тійно приділяється увага здоров'ю дітей, кількість відхилень від норм фізичного розвитку зростає.

Головним та дійовим засобом профілактики патологічної постави є правильне фізичне ви­ховання. Воно повинно почина­тися з першого року життя й продовжуватися впродовж росту дитини та постійно включати різноманітні засобі та методи фізичного виховання, які відповідають віку дитини та її роз­виткові.
Тестовий користувач (test) 2021-01-11 10:47:32
Вправи в акробатиці бувають статичні, коли спортсмен робить складні елементи без руху, наприклад, стійки й динамічні — коли вправи робляться в русі, однак статичні вправи, наприклад стійкі можуть бути основою для динамічних — колеса, рухи розгином. Складні трюки можуть бути складені з різних одиночних статичних і динамічних вправ, наприклад махове сальто складається зі шпагату й сальто, рондат сальто — зі стійки, перевороту й сальто. Акробатичні елементи в основному використовуються в спортивній, художній гімнастиці, спортивній акробатиці, але також вони є частиною спортивних акробатичних танців, циркових виступів, паркуру й навіть бойових мистецтв.
Тестовий користувач (test) 2021-01-11 10:49:46
Взятися зігнутими руками (долонями до себе) за канат так, щоб одна рука була трохи вище лоба, а друга - на рівні підбородка. Підтягуючись, перехватити руку, що знаходиться внизу, не випрямляючи руки, знову підтягнутись і виконати перехват другою рукою.
Тестовий користувач (test) 2021-01-11 10:51:21
Зігнувши ноги назад. З упору присівши стрибок угору-вперед прогнувшись, потім зігнути ноги в коліяних суглобах під кутом 100–120°, зафіксувати це положення, випрямити ноги і приземлитися. У польоті коліна, носки і п'ятки повинні бути разом, руки – вгору-назовні.

Повернутися до уроку

Повернутися до перелiку уроків курсу

В системі: гості - (1); користувачі - (0)