Отримання знань

дистанційна підтримка освіти школярів


Тут ви можете виконати завдання чи задати питання по змiсту цього уроку.

3 (3) 2010-11-05 12:56:19
Без мови ми не змогли б розуміти один одного.Мова - це джерело нашого спілкування, яке слугує вірним радником нашого життя. З самого початку виникнення різних видів мови, за національністю, існувало таке поняття, як єдина мова усіх народів світу. Здавна, найвідомішим прославителем української мови вважається Т.Г.Шевченко. саме завдяки цій людині і виникає поезія, як частина мистецтва. мистецтво говорити, писати і розуміти один одного, лише за допомогою прочитаних рядків.
3 (3) 2010-10-31 13:27:55
Мова-це скарбниця нашого життя.Без неї ми не будемо розуміти одне одного.Тому мову треба берегти,примножувати та любити.
3 (3) 2010-10-31 16:58:01
Слово-важлива частина світу,слово- це викладення думок, прояв душі.
Українська мова-наймелодійніша мова у світі.Мова-це душа народу.Рідну мову потрібно берегти,бо це найцінніший скарб нашої країни,бережіть її!!!


Я розумію вислів Панаса Мирного так-,,в мові знаходеться саме дороге-це те,що потрібно кожному з нас -це життя,отже мова -це не відкладна частина людства,ми її маємо берегти як живу,але ми маємо розуміти ,що мова жива істота,вона ж збагачується розвивається і дуже популярна навіть найпопулярніша у світі річ.
Анастасія Пшенична (asya) 2010-11-01 12:49:21
Дійсно, мова — це скарбниця духовності, це характер народу.. Саме народ дає мові силу й красу. Народ і мова — поняття нерозривні. І доки живе мова — житиме й народ. Не стане мови — не стане й народу: він геть розпорошиться поміж дужчими народами. Пригадуються рядки вірша М. Рильського: «Як парость виноградної лози, плекайте мову. Пильно й ненастанно політь бур'ян. Чистіша від сльози вона хай буде...» Дійсно, у наших руках майбутнє нашої мови, а значить — і нашої нації. То чому ж ми дозволяємо собі розчаровуватись у нашій мові, забруднювати її сленговими словами, суржиком,американізмами?
2 (2) 2010-11-01 18:41:01
Мова - це один з найважливіших скарбів нашого народу, який треба оберігати і примножувати
На мою думку мова че важливий скарб кожного народу. Адже у мові зберігаеться історія та певні знання тої чи іншої країни.Українська мова - це солов*їна мова. Адже солов*ї співають дуже гарно й приваблюють до себе своєю красою та неймовірним співом.Теж саме відбуваєть з українською мовою, вона гарна,мила, співуча, мелодійна та колискова.Коли іноземці чують українську мову, яка поглинае їх у свій світ, у світ, який сповнений гарною, мелодійною, нашою рідною мовою!
3 (3) 2010-11-01 20:04:06
Мова - найважливіший засіб спілкування людей, тобто засіб вираження і передавання думок, почуттів, волевиявлень. У цій ролі людська мова має універсальний характер: нею просто передати все те, що виражається, наприклад, мімікою, жестами, морським зводом чи дорожніми знаками, тоді як жоден із цих засобів спіл¬кування не може конкурувати у вираженні з мовою.
Ігор Гуменюк (igorhumin) 2010-11-02 17:56:19
Відомий український письменник XIX ст. Панас Мирний писав: „Найбільше і найдорожче добро кожного народу — це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, роздум, досвід, почування”.
Отже, мова — це наш всенародний скарб, її треба берегти, розмножувати і передавати нащадкам.
Постарайтесь сьогодні на уроці зрозуміти, запам'ятати різні версії походження мови, відомості з історії української мови. Прислухайтесь до мудрих слів письменників і поетів, любіть, визнайте нашу рідну мову.
Спробуйте уявити один день свого життя без мови: ось ви прокинулись, мовчки одягаєтесь, снідаєте, йдете до школи. А тут? Мовчазні учні походжають широкими коридорами – і ні з ким не сперечається, не розповідає про вчорашні пригоди... Стоїть мертва тиша.
2 (2) 2010-11-02 18:01:30
Мова — це глибина тисячоліть. Це найдорожчий скарб, переданий нам сотнями і сотнями попередніх поколінь. Щодня в мову приходить багато нових слів, але ми цього навіть не помічаємо. І дійсно, мова - це скарбниця, що вміщує в собі надбання наших предків, накопичені віками, і розширені новими знаннями теперішнього покоління. Любіть мову, примножуючи її багатсво, та оберігайте цей скарб!
2 (2) 2010-11-02 18:12:08
Мова — найважливіший засіб спілкування людей, тобто засіб вираження і передавання думок, почуттів, волевиявлень. У цій ролі людська мова має універсальний характер: нею просто передати все те, що виражається, наприклад, мімікою, жестами, морським зводом чи дорожніми знаками, тоді як жоден із цих засобів спілкування не може конкурувати у вираженні з мовою.

6. Мова — це засіб формування, оформлення та існування думки: без називання нема думання, осмислення реальності. "Ми не лише говоримо якоюсь мовою, ми думаємо, ковзаючи вже прокладеною колією, на яку ставить нас мовна доля" ова є тим мостом, який найпевніше може об'єднувати різних людей і сприяти взаєморозумінню між ними.
Владислав (Lyashenko) 2011-01-03 20:00:07
Мова-об*єднує людей.за допомогою мови люди спілкуються,передають почуття,та обмінюються думками.Кожна людина яка розмовляє українською мовою повинна берегти її,не забруднювати сленгом,та суржиком,тому що мова це найголовніший скарб в житті народу.На мою думку жодна мова не може конкурувати з наймилозвучнішою і наймелодійнішою українською мовою.Бережіть,та цініть нашу мову!
3 (3) 2011-01-08 19:08:32
Мова – один з найдивовижніших скарбів, що людина створила за свою історію. Тому кожен народ береже і плекає свою мову, бо без мови немає народу.Той, хто зневажливо ставиться до рiдної мови, до рiдного народу, не вартий уваги i поваги. I це болить нам, тим, хто любить рiдну Україну, рiдну мову. Мова служить нам завжди. Щирими словами ми звiряємося у дружбi, словами нiжними вiдкриваємо серце коханiй людинi, словами гострими i твердими даємо вiдсiч вороговi. Не можна ходити по рiднiй землi, не зачаровуючись рiдною мовою, не знаючи i не вивчаючи її.
3 (3) 2011-01-08 19:11:11
Чому я повністю пройшла урок, а написано що пройшла лише 20%?

Повернутися до уроку

Повернутися до перелiку уроків курсу

В системі: гості - (1); користувачі - (0)