Реєстрація Доступ без реєстрації
 
Тема уроку Робочий зошит
Калініченко О.В. Образотворче мистецтво: підруч. для 6 кл. загальноосвіт. навч. закл. / О.В. Калініченко, Л.М. Масол. - Харків: СИЦИЯ, 2014. - 224 с.: іл. Робочий зошит (0)
--- Художник Ді Вестрі - майстер швидкісного живопису Робочий зошит (0)
--- Малюнок на наждачному папері Робочий зошит (0)
1. Зображення на площині. Елементарна побудова природних форм, в основі яких лежить геометрична подібність зображення (овочі, фрукти тощо) Робочий зошит (0)
2. Побудова складних за формою предметів шляхом вичленення в їх будові простих геометричних форм (різні за формою глечики, вази). Силуетне рішення Робочий зошит (0)
4.1. Прикладна діяльність. Відтворення тональних відношень в декоративній композиції за уявою «Гілка дерева з плодами і листям» Робочий зошит (0)
4.2. Прикладна діяльність (продовження) Робочий зошит (0)
4.3. Відтворення тональних відношень в декоративній композиції за уявою «Гілка дерева з плодами і листям» (продовження) Робочий зошит (0)
5. Зображення в об’ємі. Динаміка композиції та контраст форми в рельєфній роботі «Дари природи» Робочий зошит (0)
6. Стилізоване рішення мотивів різних за формою дерев у декоративній композиції «Ліс моєї фантазії» Робочий зошит (0)
7. Прикладна діяльність. Стилізоване рішення мотивів різних за формою дерев у підсумковій декоративній композиції «Ліс моєї фантазії» Робочий зошит (0)
8. Узагальнення вивченого мaтepiaлy з теми «Форма (площина, конструкція, об'єм)» Робочий зошит (0)
--- Цей художник малює КОЛОЮ! Робочий зошит (0)
9.1. Зображення на площині. Розвиток просторової уяви учнів та відчуття об\'ємності Робочий зошит (0)
9.2. Виконання вправ на побудову об\'ємних геометричних тіл (куб, циліндр), які розміщенні на різному рівні відносно лінії горизонту (вище, нижче, посередні) Робочий зошит (0)
10. Зображення на площині. Виявлення об'єму фор¬ми предмета засобами світлотіні. Виконання елемен¬тарного натюрморту з двох предметів, наближених за формою до геометричних тіл за уявою в техніці гри¬зайлі Робочий зошит (0)
12. Зображення на площині. Світлотінь. Вправи з відтворення впливу оточуючого кольорового середовища на предмет білого кольору (куля) в трьох варіантах колірного середовища (жовто-синього, жовто-червоного, синьо-червоного). Етюди з натури Робочий зошит (0)
13. Сприйняття мистецтва. Імпресіонізм. Відтворення дійсності у стилі імпресіонізму. Компонування підсумкової творчої роботи «Святкова ялинка на майдані» ___ Робочий зошит (0)
14. Зображення на площині. Відтворення святкового настрою у пейзажні роботі за уявою «Святкова ялинка на майдані». Робота у кольорі з виконанням у техніці крапкування Робочий зошит (0)
16. Прикладна діяльність. Паперопластика. Сполучення геометричних тіл в об’ємній декоративній композиції «Новорічна іграшка» Робочий зошит (0)
17.1. Історія відтворення людиною образів оточуючого світу (рослин та тварин). Первісне мистецтво. Звіриний стиль та рослинні мотиви в ужитковому мистецтві народів різних континентів Робочий зошит (0)
17.2. Урок-бесіда “Витоки традиційного стилізування та його розвиток” Робочий зошит (0)
18. Зображення на площині. Відтворення стильових закономірностей первісного мистецтва в анімалістичній композиції за мотивами наскельного живопису « Бізони», « Мамонти» тощо Робочий зошит (0)
19. Прикладна діяльність. Паперопластика. Створення декоративних образів тварин у техніці орігамі Робочий зошит (0)
20. Прикладна діяльність. Сполучення тваринних та рослинних елементів у ескізній роботі за мотивами індіанського та маорійського ужиткового мистецтва “Тотемний стовп” Робочий зошит (0)
21. Прикладна діяльність. Розробка орнаменту з поєднанням стилізованих зображень рослин та тварин за мотивами ужиткового мистецтва древніх скіфів, Германців, слов’ян (на вибір) Робочий зошит (0)
22.1. Прикладна діяльність. Символізм української вишивки. Імітація вишивки в українському народному стилі з використанням рослинного та тваринного мотивів в творчій роботі „Чарівний рушник” Робочий зошит (0)
22.2. Прикладна діяльність. Символізм української вишивки. Імітація вишивки в українському народному стилі з використанням рослинного та тваринного мотивів в творчій роботі „Чарівний рушник” Робочий зошит (0)
22(2 варіант). Прикладна діяльність. Символізм української вишивки. Імітація вишивки в українському народному стилі з використанням рослинного та тваринного мотивів Робочий зошит (0)
23. Культурні та національні традиції. Дизайн середовища. Українська світлиця Робочий зошит (0)
23 (2 варіант). Зображення на площині. Творчий натюрморт за уявою з предметів, що визначають епоху. «Трипільські мотиви» ___ Робочий зошит (0)
24. Підсумкова робота в довільній техніці та виді діяльності. Відтворення мотивів ужиткового мистецтва різних епох та культурних регіонів в ескізній роботі за уявою «Гобелен норманів», «Вігвам індіанського вождя» Робочий зошит (0)
25. Завершення в кольорі підсумкової творчої роботи «Вігвам індіанського вождя» Робочий зошит (0)
26. Архітектура – кам’яна книга століття Робочий зошит (0)
26.2. Сприйняття мистецтва. Узагальнення вивченого матеріалу з теми розділу: «Природні форми та явища» Робочий зошит (0)
27-28. Зображення на площині з елементами прикладної діяльності. Передача основних особливостей пропорційної будови чоловіка і жінки в роботі за уявою «Дизайн спортивного одягу» (контурне рішення) Робочий зошит (0)
29. Сприйняття мистецтва. Портрет як жанр у мистецтві. Зображення на площині. Вправи з передачі пропорційної будови людського суспільства. Відтворення особливостей характеру людини в учбовій роботі «дружній шарж» Робочий зошит (0)
Кросворд до уроку 29 Робочий зошит (0)
30. Зображення в об`ємі. Відтворення пропорційної будови людської фігури та динаміки її руху в скульптурній роботі за уявою (футболісти, хокеїсти, гімнастка тощо) Робочий зошит (0)
31. Зображення на площині. Особливості пропорційної будови дітей в ескізній роботі «Веселі старти» Робочий зошит (0)
32.Сприйняття мистецтва. Побутовий жанр. Зображення на площині. Порівняльна характеристика пропорційної будови дорослих і дітей у роботі за уявою «Сімейний відпочинок», «Йдемо у цирк» тощо Робочий зошит (0)
33-34. Зображення на площині. Завершення у кольорі сюжетної композиції за уявою «Іспанський танок», «Князь Святослав», «Мушкетери» Робочий зошит (0)
35. Сприйняття мистецтва. Узагальнення теми «Людина та природній світ» Робочий зошит (0)

В системі: гості(1), користувачі
© ЛІКТ 2008-2018
▲ Вгору